البرزسل

افزایش میل جنسی بانوان

نویسنده: تك طب
16 تیر 98 ساعت 12:23
افزایش میل جنسی بانوان

افزایش میل جنسی بانوان

کمبود میل جنسی زنان یکی از مشکلاتی است که باعث نارضایتی همسران از یکدیگر می‌شود. تحقیقات نشان داده‌اند که حدود یک‌سوم زنان به رابطه جنسی بی‌میل یا اصطلاحا سردمزاج هستند. به منظور درمان این مشکل باید ابتدا ریشه یابی کنید. به طور مثال ممکن است علت این بی میلی نوع رفتار  و نحوه ارتباط برقرار کردن آقایان باشند. همچنین ممکن است این مشکل به علت وجود مزاج های متفاوت زوج ها باشد. به طور مثال ممکن است مرد گرم مزاج باشد و نیاز بیشتری به برقراری رابطه جنسی داشته باشد و یا برعکس خانم گرم مزاج باشد و آقا سر مزاج.

علت بی‌میلی جنسی زنان  بسیار متنوع است. از علل فیزیکی بی میلی جنسی زنان می توان به کمبود ترشح هورمون تستسترون، سوءتغذیه، دیابت، تنگی عروق، مصرف داروهای ضدافسردگی، فشار خون و ضدبارداری اشاره کرد.

علل دیگر مربوط به علل روان شناختی می باشد. برای مثال دخترانی که مورد تعرض جنسی قرار گرفته اند و یا در جامعه و خانواده ای رشد کردند که دید سنتی نسبت به مسائل جنسی داردو حتی گاهی نگرش منفی به بدن خود و نارضایتی از آن از عواملی است که باعث کاهش میل جنسی می شود. مردانی که حین رابطه جنسی زود انزال و یا دارای اختلال نعوذ هستند باعث می شود که زنان ارگاسم را در رابطه تجربه نکرده و سبب بی میلی جنسی آن ها شوند. در کنار این مسائل وجود اختلالات روان‌شناختی مانند اضطراب، افسردگی و ترس از بارداری نیز منجر به این مسئله می شود. این قبیل مشکلات باید به کمک روانشناس ابتدا ریشه یابی شده و سپس اقدام به درمان کرد.

جهت سفارش دستگاه وکیوم سینه اینجا کلیک کنید

لطفا رای دهید (0 رای)
امتیاز دهی به مقالهنظرات   (0 نظر)
مرتب سازی بر اساس:

 
ثبت نظر:
شما می توانید درباره افزایش میل جنسی بانوان نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
کلمات کلیدی: زناشویی ، افزایش میل جنسی بانوان ، داروی افزایش میل زنان ، افزایش میل زنان ، داروی گیاهی افزایش میل زنان ، راههای افزایش میل زنان ، افزایش میل بانوان