البرزسل

تمرینات ورزشی به منظور افزایش سایز آلت

نویسنده: تك طب
23 تیر 98 ساعت 12:00
تمرینات ورزشی به منظور افزایش سایز آلت

تمرینات ورزشی به منظور افزایش سایز آلت

تمرینات کگل

با تمرینات ورزشی کگل در صورت فشار دادن عضلات آلت تناسلی‌، این عضلات را افزایش می باید. قبل از شروع تمرینات کگل ، باید عضلات لگنی تان را پیدا کنیدکه عضلاتی هستند که کف لگنتان را شکل می دهند.شایع ترین راه برای پیدا کردن آنها متوقف شدن در وسط ادرار است.این انقباض یک حرکت پایه ای در ورزش کگل است. عضلات را رها کنید و به ادرارتان ادامه دهید و بهتر میفهمید که آن عضلات کجا قرار دارند. بهتر است این تمرین را ۱۰ ست انجام دهید ، استراحت کوتاهی داشته باشید، و بعد دوباره شروع کنید.

تمرینات کگل به جلوگیری از بی‌اختیاری ادرار و درمان آن کمک می‌کنند همچنین تمرینات کگل می‌تواند بی‌اختیاری مدفوع را کاهش دهد.این تمرینات به درمان یبوست نیز کمک می کند. افراد اغلب یبوست را با عادات غذایی ناسالم مرتبط می‌دانند اما برای برخی از بیماران مبتلا به یبوست همیشه مشکل از غذا نیست. بر اساس یک مطالعه‌ی تازه، انجام تمرینات کگل ایده‌ی خوبی برای افرادی است که از یبوست مداوم یا مزمن رنج می‌برند.

مشکلات روده نیز با این روش درمان می شوند. مشکلات عصب‌ها از جمله عصب‌های اسفنکتر مقعد می‌تواند باعث بروز یبوست شود. با فشار دادن عضلات لگن، می‌توانید تمام اعضای لگن را در جای مناسب خود نگه دارید. این امر باعث افزایش قدرت عضلانی می‌شود و به این ترتیب موقعیت مقعد و رکتوم بهبود می‌یابد.

تمرین منظم کگل می‌تواند به درمان اختلال نعوظ کمک کند. بر اساس مطالعات متعدد در مورد اختلال نعوظ، انجام تمرینات کگل همراه با عادات غذایی سالم می‌تواند عملکرد نعوظ را در مردان جوان بهبود ببخشد. مطالعه‌ای که روی 55 مرد صورت گرفت نشان داد که انجام تمرینات کف لگن به مدت ۶ ماه موجب بهبود اختلال عملکرد نعوظ آن‌ها تا 35.5٪ شد.

لطفا رای دهید (0 رای)
امتیاز دهی به مقالهنظرات   (0 نظر)
مرتب سازی بر اساس:

 
ثبت نظر:
شما می توانید درباره تمرینات ورزشی به منظور افزایش سایز آلت نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
کلمات کلیدی: افزایش سایز آلت ، سایز آلت ، ورزش آلت ، ورزش برای بزرگ کردن آلت ، چگونه با ورزش آلت را بزرگ کنیم ، روش بزرگ کردن الت ، افزایش سایز الت ، افزایش سایز ، کگل ، کگل برای آقایان ، ورزش کگل برای آقایان ،