البرزسل

گیاهان دارویی برای کوچک کردن سینه

نویسنده: تك طب
27 تیر 98 ساعت 14:44
گیاهان دارویی برای کوچک کردن سینه

گیاهان دارویی برای کوچک کردن سینه

عدم تعادل هورمونی باعث بالا بودن هورمون استروژن می‌شود که این مورد یکی از عوامل بزرگ کننده پستان است. بسیاری از گیاهان می توانند به‌طور طبیعی باعث تعادل هورمونی در بدن شوند.

سیب زمینی شیرین

از خاصیت‌های سیب‌زمینی شیرین وحشی تنظیم سیستم جنسی زنان است؛ که در دوره‌های قاعدگی و یائسگی مفید است. همچنین این نوع سیب‌زمینی می‌توانند به درمان نازایی و عقیمی نیز کمک کند. این گیاه روی هورمون‌های جنسی مانند استروژن و پروژسترون تأثیر می‌گذارد و باعث می‌شود که بدن به تعادل هورمونی برسد و این موضوع می‌تواند به کوچک کردن سینه‌ها کمک کند. این گیاه دارای ساپونین است که با متابولیسم لیپیدها باعث کاهش بافت چربی شده و جذب کلسترول از روده را نیز کم می‌کند. البته مصرف بیش‌ازحد این گیاه می‌تواند منجر به کاهش سطح کلسترول می‌شود.

گیاه زراوند سیاه یا گل مار

مصرف این گیاه باعث کاهش درد قاعدگی و کم شدن عوارض یائسگی می‌شود. همچنین مطالعات نشان داده‌اند که این گیاه بی‌خطر است اما برای درستی این ادعا مطالعات بیشتری موردنیاز است.

عوارض جانبی استفاده از گیاه گل مار می‌تواند شامل استفراغ، سرگیجه، اسهال، گیجی، تعریق زیاد و کاهش فشارخون باشد که در برخی افراد مشاهده می‌شود. برای مصرف این گیاه بهتر است که دم‌کرده آن را با یک قاشق چای‌خوری از این گیاه ه به ازای هر فنجان آب تهیه کنید. برای این کار باید برگ‌ها و گل‌های گیاه را به مدت ۵ تا ۱۰ دقیقه و ریشه‌های آن را به مدت ۱۰ تا ۲۰ دقیقه در آب خیس کنید و هرروز ۲ تا ۴ فنجان از این محلول را در زمان‌های دلخواه کنید.

جهت سفارش دستگاه افزایش سایز سینه اینجا کلیک کنید

لطفا رای دهید (0 رای)
امتیاز دهی به مقالهنظرات   (0 نظر)
مرتب سازی بر اساس:

 
ثبت نظر:
شما می توانید درباره گیاهان دارویی برای کوچک کردن سینه نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
کلمات کلیدی: گیاهان دارویی ، کوچک کردن سینه ، سینه کوچک کردن ، کوچک کردن سینه زنان ، کوچک کردن سینه با لیزر ، جراحی کوچک کردن سینه ، کوچک شدن سینه ، روش کوچک کردن سینه ، کوچک کردن سینه با ورزش ، ورزش برای کوچک کردن سینه