البرزسل
روغن بیگر چیست ؟

روغن بیگر چیست ؟

ویرایش: 1398/4/31
نویسنده: تك طب

روغن بیگر

روغن بیگر از عصاره روغن بیست نوع گیاه موثر طبی تهیه می شود که به صورت موضعی استفاده می شود و سایز و اندازه طول و قطر اندام تناسلی مردان را افزایش می دهد.

روغن حجم دهنده بیگر با ویژگی داشتن 70 درصد پروتئین در مقایسه با 22 درصد پروتئین گوشت قرمز یعنی بیش از سه برابر و همچنین دارای امگا 3 ،امگا6 ، امگا9 ومواد مغذی فراوان دارای ویژگی منحصر بفردی است . روغن بیگربا دارا بودن ویتامین های ریبوفلاوین، پانتونیک اسید ، تیامین ،پیریدوکسین ، ویتامین ب ۱۲ ،اسید فولیک و بیوتین تاثیر به سزایی در غذا رسانی به بافتهای پوستی می شود. در طب سنتی از این روغن حجم دهنده با مزاج گرم و تر و همچنین روغن های که دارای طبیعت گرم می باشند به این روغن اضافه گردیده است جهت افزایش رشد و حجم موضعی عضلات استفاده می‌گرددبیگر قادر است در ظرف 4 هفته ظرفیت خونرسانی ودبی خون را در سرخرگ های منتهی به آلت را تا 4 برابر افزایش دهد و باعث رشد اندام تناسلی خواهد شد. سپس تک تک مویرگ های اندام های جنسی را تقویت کرده وبر قطر و قابلیت ارتجاع می افزاید. این روغن مشکلات دیگر جنسی مانند بی میلی و مشکلات افسردگی و نیز اختلالات نعوظ را مرتفع می سازد . درگام سوم ظرفیت خونپذیری را افزایش داده وباعث افزایش نعوظ آلت 2 الی 3سانتیمتر در طول وقطر آلت می شود. در نهایت این روغن باعث تثبیت می شود میشود و رشد سلولی در این مرحله اتفاق افتاده وشما میتوانید در حالت شلی ولختی کامل هم بزرگ شدن آلت خود را مشاهده کنید .

افزایش سایز با روغن بیگر برخلاف روغن های دیگر کاملا ثابت ومادام العمر است و هیچ گونه عارضه ای به جهت گیاهی بودنش ندارد ولی محصولات مشابه جدای ضعف در کارکرد وقیمت بالا به دلیل دارا بودن مواد شیمیایی و هورمونی در ترکیبات خود عوارض بیشماری را برای مصرف کننده ایجاد می کنند .

جهت سفارش روغن حجم دهنده اینجا کلیک کنیدمنبع:

http://www.alborzsell.com

امتیاز دهی به مقالهنظرات   (0 نظر)
مرتب سازی بر اساس:

 
ثبت نظر:
شما می توانید درباره روغن بیگر چیست ؟ نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
کلمات کلیدی: روغن بیگر ، خرید روغن بیگر از داروخانه ، عوارض روغن بیگر ، روغن بیگر از نظر پزشکان ، خرید روغن بیگر ، ترکیبات روغن بیگر ، خرید روغن بیگر اصل ، روغن بیگر چیست ، قیمت روغن بیگر