البرزسل
امبدینگ سینه

امبدینگ سینه

ویرایش: 1398/5/6
نویسنده: تك طب

امبدینگ سینه

واژه امبدینگ به معنی سوراخ کردن و قرار دادن است. این روش یه روش تقریبا جدیدی در طب سوزنی است. در این روش، به جای استفاده از سوزن، نخ‌های قابل جذبی از جنس cutgut يا كروميك را درنقاط طب سوزنی قرار می دهند. مدت زمان ماندن این نخ ها در بدن حدود سه هفته است و به طور منظم نقاط مربوز به طب سوزنی را تحریک می کند. در واقع، در این روش بدن انسان به نخ‎های کاشته ‎شده همان واکنش به سوزن‎های طب سوزنی را از خود نشان می‎دهد. از آنجا که نخ‌های قابل جذب جایگزین سوزن‌ می‌شوند می‌توانند برای مدت زمان نسبتا طولانی، حدود 3 هفته در بدن باقی بمانند تا زمانی که جذب بدن شوند. در این شیوه بیمار به صلاحدید پزشک بعد از 2 تا 3 هفته با جذب نخ catgut برای تجدید امبدینگ به مطب پزشک مراجعه می‌کند و به این ترتیب دوره درمانی خود را ادامه می‌دهد.از امبدینگ سینه همانند طب سوزنی برای لیفت و تغییر سایز سینه استفاده می شود . در صورتی که نتیجه ی حاصله مورد رضایت بیمار نبود ، می تواند بعد از گذشت 2 الی 2.5 ماه از جلسه ی اول ، برای تکرار مجدد امبدینگ سینه مراجعه نموده و به نتیجه ی دلخواه برسد . در صورت رضایت بیمار ، امبدینگ سینه در یک جلسه به اتمام خواهد رسید.

افرادی که کم کاری تیروئید دارند و یا مشکلات عدم تعادل در ترشحات هورمون های زنانه و مردانه دارند سایز سینه های آن ها بدون افزایش وزن ،بیش از حد بزرگ شده است و باعث تجمع چربی بیشتر در سینه ها شده است،یا اینکه افرادی که اضافه وزن باعث بزرگ تر شدن سینه ها شده است و یا کاهش وزن دارند اما سینه های بزرگی دارند یا بالاتنه آنها درشت است و پایین تنه کوچکتر اما سینه های آنها بزرگ تر از حد استاندارد بدن، می توانند با روش امبدینگ،مشکل بزرگ بودن سینه ها را بر طرف کنند.


جهت سفارش دستگاه وکیوم سینه اینجا کلیک کنیدمنبع:

http://www.alborzsell.com

امتیاز دهی به مقالهنظرات   (0 نظر)
مرتب سازی بر اساس:

 
ثبت نظر:
شما می توانید درباره امبدینگ سینه نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
کلمات کلیدی: امبدینگ سینه ، كوچك كردن سينه با طب سوزني ، طب سوزني براي كوچك كردن سينه ، طب سوزنی برای لاغری ، درمان افتادگی پلک با طب سوزنی ، بزرگ کننده سینه ، روش بزرگ کردن سینه ، راه های بزرگ شدن سینه ، کوچک کردن سینه ، ،