البرزسل

طب سوزنی برای بزرگ کردن سینه

نویسنده: تك طب
7 مرداد 98 ساعت 13:05
طب سوزنی برای بزرگ کردن سینه

طب سوزنی برای بزرگ کردن سینه

روش طب سوزنی سینه به منظور تغییر سایز سینه (بزرگ کردن سینه یا کوچک کردن سایز سینه) ، لیفت ، بالا بردن و فرم دهی سینه مورد استفاده قرار می گیرد. همانطور که می دانید بیشتر بافت سینه از چربی تشکیل شده است و طب سوزنی بر روی افزایش یا کاهش این بافت های چربی کار می کند بنابراین غدد سینه یا بافت آن تغییری نمی کند و به آن ها آسیبی نمی رساند. توجه داشته باشید که برخلاف ادعای برخی افراد این روش تغییر چشم گیری در افزایش سایز سینه ایجاد نمی کند. طب سوزنی در چین سالها مورد استفاده قرار گرفته و در واقع به تنظیم هورمون های بدن، بهبود سلامت و بافت پستان کمک می کند. شما همچنین می توانید سایز سینه را تا ۳۰% افزایش دهید.حداقل 15 جلسه و به صورت هفته ای دو بار نیاز است. فرد می تواند نتیجه ی تاثیر طب سوزنی سینه را بعد از جلسه ی 5 یا 6 متوجه شود . هر جلسه ی درمان حدود 40 تا 50 دقیقه به طول می انجامد . در ابتدای جلسه ی درمانی ، از بادکش سینه به مدت تقریبا 20 دقیقه استفاده می شود تا تاثیر بیشتری ایجاد کند و سپس تحریک نقاط بدن به وسیله ی سوزن های طب سوزنی به مدت 20 تا 30 دقیقه انجام خواهد شد.

نتیجه و ماندگاری

تغییر سایز سینه در افراد مختلف با توجه به سیستم بدنشان متفاوت است. به طور متوسط تغییر سایزی که با طب سوزنی سینه در جلسه ی آخر مشاهده می شود بین 1 تا 3 سایز خواهد بود.برخی اوقات تغییر سایز نهایی فرد بعد از 15 جلسه رضایت بخش نیست، در این صورت فرد بعد از گذشت 1 تا 2 ماه می تواند پروسه روند درمانی طب سوزنی را 10 تا 15 جلسه بعد ادامه دهد.

این روش برای افرادی با سینه کوچک، سینه های نامتقارن، سینه های افتاده و نوک سینه منحرف استفاده می شود.

جهت سفارش دستگاه افزایش سایز سینه اینجا کلیک کنید

لطفا رای دهید (0 رای)
امتیاز دهی به مقالهنظرات   (0 نظر)
مرتب سازی بر اساس:

 
ثبت نظر:
شما می توانید درباره طب سوزنی برای بزرگ کردن سینه نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
کلمات کلیدی: بزرگ کردن سینه ، بزرگ كردن سينه با گياهان دارويي ، بزرگ کننده سینه ، رازيانه بزرگ شدن سينه ، بزرگ شدن سینه ، راه های بزرگ شدن سینه ، بزرگ کردن سینه ها ، بهترین روش بزرگ کردن سینه ،