البرزسل

چگونه از ژل بزرگ کننده آلت استفاده کنیم؟

نویسنده: تك طب
5 تیر 98 ساعت 13:04
چگونه از ژل بزرگ کننده آلت استفاده کنیم؟

چگونه از ژل بزرگ کننده آلت استفاده کنیم؟

ژل بزرگ کننده آلت تناسلی را باید در یک دوره به مدت ۸ الی ۱۶ هفته و به صورت ۲ بار در یک روز مورد استفاده قرار دهید تا نتایج دلخواه را مشاهده کنید. توصیه می‌شود جهت مشاهده حداقل ۸۰ درصد نتیجه دوره را با چهار تکرار کامل کنید.

برای استعمال ژل مقداری از آن را بر روی آلت تناسلی قرار دهید و با دست روی آلت مالش دهید. برای اثر بخشی بهتر انگشتان دست را در اطراف آلت تناسلی حلقه کرده و به مدت ۳ الی ۵ دقیقه از سمت انتها به سمت بالا به صورت کششی ماساژ دهید. توجه کنید که جهت جلوگیری از زخم شدن و یا آسیب آلت باید این کار را به آرامی انجام دهید و نهایتا پس از ۵ دقیقه آلت را شست و شو دهید.هنگام ماساژ آلت تناسلی دقت داشته باشید که ژل به صورت مرطوب و به اندازه کافی روی آلت پخش شده باشد تا نتایج به خوبی مشاهده شود. همچنین جهت اثر گذاری بیشتر ژل بزرگ کننده آلت تناسلی، توصیه می‌شود استفاده از آن را با تمرینات روش پنیمور همراه کنید. به این ترتیب که پس از شست و شوی آلت و خشک کردن آن حوله‌ای را گرم کرده، دور تا دور آلت بپیچید و پس از گرم شدن آلت به انجام تمرینات افزایش طول و افزایش حجم معرفی شده تحت عنوان روش پنیمور بپردازید.

روش دیگر این ژل را ۲ بار در روز و به مدت ۱۶ هفته بر روی آلت مالیده و هر بار به مدت ۳ تا ۵ دقیقه آلت را از سمت شکم به طرف بیرون به حالت کشش ماساژ داده و پس از ۵ دقیقه آلت را به طور کامل شستشو دهید.

جهت خرید ژل بزرگ کننده آلت اینجا کلیک کنید


لطفا رای دهید (0 رای)
امتیاز دهی به مقالهنظرات   (0 نظر)
مرتب سازی بر اساس:

 
ثبت نظر:
شما می توانید درباره چگونه از ژل بزرگ کننده آلت استفاده کنیم؟ نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
کلمات کلیدی: چگونه از ژل بزرگ کننده آلت استفاده کنیم؟ ، ژل افزایش سایز ، طریقه استفاده از ژل حجم دهنده ، روش استفاده از ژل حجم دهنده ، ژل حجم دهنده ، حجم دهنده الت ، آموزش استفاده از ژل حجم دهنده