البرزسل

روشهای افزایش طول دستگاه تناسلی

نویسنده: تك طب
23 خرداد 98 ساعت 12:51
روشهای افزایش طول دستگاه تناسلی

روشهای افزایش طول دستگاه تناسلی

روغن های طبیعی: اثرات حجم دهندگی روغن زالو و روغن خراطین طی آزمایشات متعدد به اثبات رسیده است.

ریشه گیاهان: استفاده از ریشه گیاهان سنتی به عنوان مکمل میتواند قدرت جنسی را به مقدار زیادی افزایش دهد .

افراد زیادی معتقدند بهترین داروی افزایش سایز آلت جینسینگ کره ای است. اما شواهد نشان داده است که این ریشه در افزایش طول آلت چندان کارآمد نبوده است .جینسینگ کره ای به صورت ریشه تهیه میشود ، استفاده از ریشه گیاه جینسینگ در تقویت قوای جنسی اثر دارد . بسیاری از افراد از ریشه این گیاه کپسول درست می کنند.استفاده از کپسول های حاوی جینسینگ حتما باید با دستور پزشک صورت گیرد.ریشه گیاه جینکو بیلوبا نسبت به ریشه جینسینگ کم خطرتر و نایاب تر است . به تازگی برای تقویت قوای جنسی استفاده می شود. این گیاه باعث افزایش گردش خون در ناحیه آلت می شود ، با افزایش گردش خون میزان نعوظ آلت نیز افزایش می یابد.

یکی از داروهای افزایش سایزآلت قرص ال آرجنین است . این قرص باعث افزایش جریان گردش خون در آلت میشود. افزایش جریان گردش خون سبب طولانی شدن مدت زمان نعوظ و افزایش سایز و قطر آلت تناسلی می شود. ترکیبات قرص ال آرجنین دارای پروتئین و اسید آمینه خالص است و عوارض خاصی برای بدن ندارد.

مصرف هندوانه از قدیم به عنوان روشی سنتی برای بزرگ شدن آلت تناسلی استفاده می شده است .ترکیبی به نام سیترالین در این میوه وجود دارد که سبب افزایش جریان خون در آلت می شود.

لطفا رای دهید (0 رای)
امتیاز دهی به مقالهنظرات   (0 نظر)
مرتب سازی بر اساس:

 
ثبت نظر:
شما می توانید درباره روشهای افزایش طول دستگاه تناسلی نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
کلمات کلیدی: بزرگ کردن الات تناسلی ، راههای افزایش الات تناسلی ، روشهای افزایش طول دستگاه تناسلی ، افزایش سایز اندام تناسلی با ماساژ ، بزرگ کننده آلات تناسلی ، بزرگ کننده الات مردان ،