البرزسل

روش استفاده از دستگاه وکیوم بانوان

نویسنده: تك طب
2 تیر 98 ساعت 15:35
روش استفاده از دستگاه وکیوم بانوان

روش استفاده از دستگاه وکیوم بانوان

قالب ها را یکی یکی بر روی سینه ها قرار دهید و به اندازه کافی تلمبه بزنید. محفظه ها را بعد از ۱۰ دقیقه باز کنید. سپس بعد از ۱۰ دقیقه که قالبها را برداشتید از کرم استفاده نمایید و ماساژ دهید.

روز هوای داخل محفظه را زیاد خالی نکنید.  تا چند روز اول بعد از استفاده حدود ۱ ساعت درد کمی در سینه ها احساس می کنید که این درد ناشی از افزایش حجم آن هاست و کاملا طبیعی است.بهتر است هر روز در صبح و شب این عمل را تکرار کنید تا به اندازه مورد نظرتان برسند.نرمال ترین زمان درمان 4 ماه است درضمن بعد از این مدت درمان لازم است که هر هفته چند بار از این دستگاه استفاده شود تا همیشه حالت خود را حفظ کند.در روش دیگر کرم مخصوص حجم دهنده سینه را به همه جای سینه بمالید سپس آن ها را به مدت ۳ دقیقه ماساژ دهید تا کرم به صورت کامل جذب پوست شود. بدون استفاده از کرم یا لوسیون دیگر هم می توان به تنهایی از این دستگاه استفاده کرد.سپس قالب ها را یکی یکی بر روی سینه ها قرار دهید و به اندازه کافی تلمبه بزنید. محفظه ها را بعد از ۱۰ دقیقه باز کنید.

روش اول نسبت به روش دوم علمی تر است و نتایج بهتری از آن ارائه شده است.

در 2 یا 3 هفته اول استفاده از دستگاه وکیوم سینه شاهد تورم و بزرگ شدن سینه ها خواهید بود، ولی پس از آن به مدت چند ساعت یا چند روز سینه ها مجددا کوچک و جمع می شوند. این امر عمدتا به این دلیل است که شما هنوز در مرحله اول رشد سینه ها هستید یعنی زمانی که پوست و بافت سینه ها کشیده شده اند. با گذشت هفته های بیشتر، سینه ها شروع به ساختن و رشد بافت جدید خواهند کرد و بزرگی که در این شرایط در سینه ها بوجود آمده است ماندگار خواهد بود.

جهت خرید دستگاه وکیوم سینه روی این لینک کلیک نمایید

لطفا رای دهید (0 رای)
امتیاز دهی به مقالهنظرات   (0 نظر)
مرتب سازی بر اساس:

 
ثبت نظر:
شما می توانید درباره روش استفاده از دستگاه وکیوم بانوان نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
کلمات کلیدی: طرز استفاده از وکیوم سینه ، روش استفاده از وکیوم سینه ، طریقه استفاده از وکیوم سینه ، نحوه استفاده از وکیوم سینه ، روش استفاده از دستگاه وکیوم بانوان ، کسی از وکیوم سینه استفاده کرده ، دستگاه وکیوم سینه ، خرید وکیم