البرزسل

رفتارهای اشتباه مردان در روابط زناشویی

نویسنده: تك طب
26 خرداد 98 ساعت 14:38
رفتارهای اشتباه مردان در روابط زناشویی

رفتارهای اشتباه مردان در روابط زناشویی

زنان مانند مردان به بهداشت طرف مقابل خود بسیار اهمیت میدهند. اهمیت به نظافت شخصی به خصوص رفع بوی بد دهان و دوش مختصر قبل از شروع رابطه در جذب همسر بسیار موثر است.

مردانی که اعتماد به نفس پایینی در هنگام رابطه جنسی دارند و فکر می کنند که شریک جنس خوبی نیستند باعث می شوند این حس به همسرشان منتقل شود و نتوانند همسرشان را تحریک کنند.

بسیاری از مردان بعد از اتمام رابطه و ارضای شهوت از همسرانشان دوری می کنند و باعث می شوند که زن علاقه اش را به رابطه جنسی کم کم از دست بدهد و این فکر در ذهن آن ها نقش می بندد که آن ها را فقط برای ارضای جنسی خود می خواهند.خشونت بیش از حد در روابط باعث سرکوب تحریک در زنان می شود و حتی این رفتار باعث می شود که زن هیچگونه لذتی از رابطه نبرد. زیرا زنان از مردان ملایم و محکم خوششان می اید.

بدون مقدمه رفتن سر رابطه یکی از عواملی است که کشش طرف مقابل را به رابطه جنسی کاهش می دهد. زن ها برای تحریک نیاز به عشق و پیش نوازی بسیار اهمیت می دهند. پس اگر شما جزو آن دسته از مردانی هستید که بدون پیش نوازی به سراغ رابطه جنسی می روید باید بدانید این کار شما همسرتان را ناراحت میکند...

لطفا رای دهید (0 رای)
امتیاز دهی به مقالهنظرات   (0 نظر)
مرتب سازی بر اساس:

 
ثبت نظر:
شما می توانید درباره رفتارهای اشتباه مردان در روابط زناشویی نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
کلمات کلیدی: رابطه زناشویی ، آموزش زناشویی ، رفتارهای اشتباه مردان ، مردان در روابط زناشویی ، راهنمای زناشویی ، مطالبی در مورد روابط زناشویی ، روابط زن و مرد ، فروشگاه زناشویی ،