البرزسل

رفتارهای نادرست زنان در روابط زناشویی

نویسنده: تك طب
27 خرداد 98 ساعت 13:43
رفتارهای نادرست زنان در روابط زناشویی

رفتارهای نادرست زنان در روابط زناشویی

برخی رفتار ها در خانم ها وجود دارد که بدون اینکه خودشان متوجه شوند باعث سردی در روابط زناشویی شان می شود.

بسیاری از خانم ها در هنگام روابط فقط در تختخواب دراز می کشند ومسئولیت بقیه کارها با عهده مرد است.امروزه شکایت بیشتر مردان از بی تحرکی زنان در تختخواب است اغلب مردان تمایل دارند که همسرانشان نسبت به آن ها واکنش نشان دهند و انجام برخی از کارها در هنگام روابط زناشویی برعهده گیرد.

برخی از خانم ها بعد از ازدواج به ظاهرشان توجه چندانی ندارند. تحقیقات انجام شده حاکی از آن است که مردان از زن هایی که به ظاهرشان توجهی نداند ناراضی بوده. کارهایی مانند اصلاح بدن، مرتب کردن موهای سر، پوشیدن لباس های زیر مناسب و رعایت بهداشت دهان و بدن مردان را تحت تاثیر قرار داده و آن ها را راضی می کند.برخی از زنان از ظاهر و اندام خود راضی نیستند و مدام از خود ایراد می گیرند، باید بدانید که مردان از این گونه بیزارند. پس باید یاد بگیرید که جسمتان را دوست داشته باشید و این گونه شوهرتان را تحریک کنید.

برخی خانم ها فقط با مردانی که وضع مالی خوبی دارند همخوابه می شوند ، مردها از این رفتار متنفر هستند و مطمئناً این رفتار خیلی ناعادلانه است.

صحبت کردن خانم ها در ارتباط با دوست پسرها و روابط گذشته برای مردها بسیار ناراحت کننده است. همچنین صحبت کردن خانم ها در ارتباط با مسائل روزانه مانند قبض تلفن در حین رابطه جنسی برای مردان خوشایند نیست و باعث توقف تحریک آن ها می شود.
در آخر شروع نکردن رابطه جنسی از طرف زن یک رفتار غلط محسوب می شود.مردها دوست دارند که گاهی خانم ها شروع کننده روابط باشند و حتی با اینکار بیشتر تحریک می شوند.

لطفا رای دهید (0 رای)
امتیاز دهی به مقالهنظرات   (0 نظر)
مرتب سازی بر اساس:

 
ثبت نظر:
شما می توانید درباره رفتارهای نادرست زنان در روابط زناشویی نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
کلمات کلیدی: زناشویی ، روابط زناشویی ، مقاله زناشویی ، مشاوره زناشویی ، درباره زناشویی ، رفتارهای نادرست زنان در روابط زناشویی ، سایت روابط زناشویی ، فن زناشویی ، راهنمای زناشویی